کالا سیتی

هاور هاکی Hover hocky

56,400 تومان
سود شما بدون تخفیف
ارزش واقعی 56,400 تومان
'

هاور هاکی جدیدترین و بهترین بازی دستی و مسابقه ای رقابتی در منزل و بخصوص مناسب برای آپارتمان ها است.بهترین هدیه برای مناسبت ها و عیدی دادن به کودکان است.اسباب بازی هاور هاکی جدیدترین بازی کودکان و حتی بزرگسالان می باشد که در منزل به آسانی روی میز یا هر سطح صافی چیده شده و یک بازی هیجانی ایجاد می کند.

ویژگی ها :

  • دارای دو عدد دسته بازی و یک عدد توپ دو دروازه کوچک و بند دور زمین
  • دارای یک فن در زیر توپ می باشد که با باتری کار میکند
  • عدد چسبانک کوچک برای چسباندن دروازه ها
  • یک عدد طناب موجود در بسته
  • قابل حمل
  • شبیه سازی بازی هاکی روی یخ

هاور هاکی Hover hocky اسباب بازی سبک و قابل حمل بوده و میتوانید در هر کجا که هستید برای داشتن اوقات فراغت و تفریح در یک سطح صاف آن را بازی کنید

هر بسته شامل یک عدد توپ است که در بیشتر سطوح مسطح شناور می شود و دارای یک فن در زیر توپ می باشد که با باتری کار میکند و پس از روشن کردن آن اصطکاک زیادی با زمین نداشته و شما می توانید براحتی آن را به هر طرف حرکت دهید و یک بازی سرگرم کننده با دوستان یا خانواده داشته باشید.تمام پوسته های هاور هاکی دارای اطراف نرم است ، بنابراین هیچ بازیکنی در این بازی صدمه ندیده و با برخورد به انگشتان یا دیوار و مبلمان صدمه ای ایجاد نخواهد کرد.
همچنین طناب موجود در بسته به منظور ساخت میز هاکی روی هر میز معمولی یا کف مسطح تعبیه شده و 4 عدد چسبانک کوچک برای چسباندن دروازه ها به میز و 6 عدد چسبونک بزرگ برای ساخت زمین بازی وجود دارد.
بعد از چسباندن چسبونک ها به چهار گوشه میز طناب را از سوراخی که بالای هر چسبونک وجود دارد رد کرده و در آخر بهم گره میزنیم.
توپ شناور روی میز با تکان آهسته ی شما توسط دسته به هر طرف براحتی خواهد رفت پس نیازی به قدرت نمایی و اعمال فشار و نیروی زیاد به توپ نیست.در غیر اینصورت توپ از محوطه ی بازی به بیرون پرتاب میشود

شما اولين نفری باشيد كه نظر ارسال مي كند.
برچسب ها:
    خطکش سه کاره گلدن براو
    ثبت نشده