فروشگاه دیجی آمل

همه آنچه که برای مبارزه با سرطان میخواهید بدانید در کتاب (سرطان بیماری)

35,000 تومان
سود شما بدون تخفیف
ارزش واقعی 35,000 تومان
'

با توجه به زمان شکل گیری یک سلول سرطانی که بطور متوسط 3 تا 20 سال می باشد با مطالعه این کتاب و بکارگیری سبک و روش ضد سرطانی می توان از ابتلای افراد به این بیماری جلوگیری کرد و این سبک را به عزیزان و دوستان هدیه داد .

سرطان بیماری بزرگ قرن :

کتاب حاضر به نوشته دکتر علی سینا شهره متخصص پاتولوژی به کلیه عوامل شناخت، عوامل سرطان زا، و پیشگیری از ابتلا به سرطان اشاره میکند.
این کتاب بسیار کاربردی و بسیار کلام راحت و سلیس را دارا می باشد که هر شخصی در هر شرایط براحتی با مطالب آموزنده کتاب کنار آمده و قابلیت اجرایی را داراست.
کتاب بیمار ی سرطان با کارشناسی 2 تن از اساتید ممتاز دانشگاه شهید بهشتی به نام دکتر محمدرضا درخشان و دکتر مسعود کیمیاگر، نوشته شده و این دو عزیز برجسته این کتاب را  مزین به علوم خود نموده اند که جای تقدیر فراوان  دارد. این کتاب را به عنوان بازآموزی برای کلیه پزشکان محترم می توان یاد کرد. با خرید این کتاب و با بکار بستن دستورات آن، ریشه سرطان و رشد آن درجامعه عزیزمان ایران را بخشکانیم.

سایت دیجی آمل این افتخار را دارد که در این اقدام خداپسندانه که درامد بخشی از فروش کتاب صرف همین بیماران عزیز سرطانی خواهد شد بصورت انحصاری در خدمت این بخش می باشد.

با آرزوی ایرانی سالم و مردمانی شاد و با نشاط


 

شما اولين نفری باشيد كه نظر ارسال مي كند.
برچسب ها: