My Cart
0تومان
راهنمای خرید
سوالات متدوال
دوست دارم از ببینو خرید کنم، اما هنوز کاملاً به خرید اینترنتی اعتماد ندارم، چگونه مطمئن باشم که پس از خرید، کالا به دست من می‌رسد؟
اگربه خرید اینترنتی هنوز اعتماد زیادی ندارید ما این امکان رو برای شما فراهم کردیم که اول کالا رو دریافت کنید و بعد اقدام به پرداخت وجه اون نمایید. اگر هم منصرف از خرید شدید باز هم هیچ اشکالی نداره. زمانی که کالا به دستتون رسید کافیه به مامور پست اعلام کنید که از خرید منصرف شدید تا کالا برگشت داده بشه. هیچ نیازی به پرداخت وجه هم ندارید. علاوه برخی از کالا های ببینو شامل گارانتی هم هستن که میتونید حتی در صورت پرداخت وجه، اگر از محصول ناراضی بودید کالا رو برگشت بزنید و وجهتون رو دریافت کنید.
آیا برای خرید از ببینو، حتما باید در سایت عضو باشم؟
خیر نیازی به عضویت در سایت نیست از این رو اطلاعات شما ایمن خواهد ماند. تنها کافیه فرم سفارش رو کامل نمایید.
من سفارش دادم باهام تماس گرفتن و من سفارشو تایید کردم. اما بیشتر از 10 روز شده که هنوز واسم ارسال نشده، باید چیکار کنم؟
۱. به اداره پست منطقه مراجعه کنید چون ممکنه محصول شما داخل اداره پست باشه. ۲. اگر داخل اداره نبود، دوباره سفارشتون رو ثبت کنید و وقتی همکاران با شما تماس گرفتند، مشکل رو مطرح کنید تا به رسیدگی شود
من سفارش دادم ولی باهام تماس نگرفتند. باید چی کنم؟
اگه مشخصاتتون رو کامل وارد کرده باشید و حجم سفارشات ما زیاد باشه، همکاران محصول رو بدون تماس برای شما ارسال میکنند. اما برای حصول اطمینان بیشتر میتونید دوباره سفارشتون رو ثبت کنید تا با شما تماس گرفته بشه و وضعیت سفارشتون هم مشخص بشه.
با من تماس گرفته شد. من جواب ندادم. باید چیکار کنم؟
دوباره سفارشتونو ثبت کنید.
اگر کالایی مشکل داشت چیکار کنم؟
مطمئن باشید همچین اتفاقی نخواهد افتاد ولی اگر این مشکل بوجود آمد، محصولات ما دارای ۷۲ ساعت گارانتی بعد از تحویل بوده که در صورت مغایرت یا وجود مشکل، امکان برگشت کالا وجود دارد. برای رفع مشکل به شماره تلفن روی فاکتور محصول تماس بگیرید.
مقایسه
لیست علاقه مندی ها 0